​Zimní zahrady - ABEV Brno

Vyrobíme pro vás skvěle vypadající skleněné zimní zahrady. Zimní zahrady na klíč jsou jednou z našich hlavních činností. Využijte našich dlouholetých zkušeností z oblasti výroby zimních zahrad na míru. Odměněni budete perfektním řemeslným výsledkem s dokonalým designovým zpracováním. Pokud máte zájem o nezávazné nacenění služby „zimní zahrady Brno“, pak nás neváhejte kontaktovat.

Zimní zahrady jsou elegantním a funkčním architektonickým prvkem, který dodá každé budově nové možnosti i moderní vzhled a jejím uživatelům nové luxusní místo pro život. Prosklený prostor celoroční zimní zahrady umožní zachovat ve vašem domě letní atmosféru i během dlouhého období chladnější části roku.

Zimní zahrady Brno - realizace zimní zahrady s hliníkovou konstrukcí
Zimní zahrady Brno - ukázka realizace zimní zahrady s hliníkovou konstrukcí

​Využití skleněné zimní zahrady

Zimní zahrada je proskleným rozšířením budovy. Umožňuje nejen celoroční pěstování teplomilných rostlin, ale především poskytuje nový rozšířený prostor pro kvalitní odpočinek. Obvykle se do zimní zahrady instaluje nábytek, který umožní komfortní posezení s rodinou a přáteli.

Možnost celoročního pobytu a relaxace v dokonale přirozeně osvětleném prostoru, v teple a mezi spoustou krásných květin je bezesporu výrazným zpříjemněním života. Právě proto jsou celoroční zimní zahrady tolik oblíbené.

Využití zimní zahrady je často realizováno také u komerčně využívaných budov, restaurací a hotelů. Stejně tak jsou stále více žádané realizace prosklených teras. Dodatečné zasklení terasy nebo zasklení zimní zahrady v různém rozsahu jsou stále oblíbenější u majitelů nemovitostí.

> Podívejte se na naše realizace zimních zahrad

​Posuvné zimní zahrady

Posuvné zimní zahrady jsou trendem moderní doby. Díky posuvné zimní zahradě si můžete z existující pergoly, balkonu nebo terasy vytvořit příjemný prostor pro odpočinek během letních i zimních měsíců. Posuvné zimní zahrady děláme na míru tak, aby plně korespondovali s ergonomií prostoru a hlavně plnily představy zadavatele. Dveře lze otevírat ze všech stran. Jejich montáž je jednoduchá a rychlá. Skleněné zimní zahrady vyrábíme z kvalitních a odolných materiálů v atypických tvarech a rozměrech.

​Celoroční a sezónní prosklené zimní zahrady

Prosklené zimní zahrady jsou skvělým řešením pro rozšíření prostoru vašeho bytu či domu. Velmi dobře slouží v zimních měsících jako ochrana před chladem a zimou, ale i v letních měsících, kdy naopak chlad v prostoru udržují. Základem správného fungování zimní zahrady je dobře zvolený materiál konstrukce i skla. Vyrábíme sezónní a celoroční zimní zahrady na míru ve všech velikostech od malých, až po velkoplošné prosklené zimní zahrady. Nabízíme širokou škálu odstínů konstrukce, luxusní design a garantujeme vysokou výslednou kvalitu vyplývající z naší vlastní výroby.

​Hliníková, dřevěná nebo ocelová zimní zahrada?

Materiál konstrukce je jedním z nejdůležitějších kritérií při výběru zimní zahrady. Materiál ovlivňuje životnost, odolnost a také cenu výroby zimní zahrady. Při výběru vhodného materiálu je třeba samozřejmě zohlednit i vizualitu, tj. Aby výsledná konstrukce zimní zahrady ideálně ladila se stávající stavbou.

Nejoblíbenější materiálové varianty konstrukcí:

  • hliníkové zimní zahrady,

  • dřevěné zimní zahrady,

  • ocelové zimní zahrady.

Aktuálně nejžádanější realizace evidujeme pro hliníkové a ocelové zimní zahrady. Materiál je velmi odolný, umožňuje velký výběr forem a není náročný na údržbu. Dřevo má oproti tomu výborné tepelně-izolační vlastnosti, ale nemá vhodnou odolnost a stálost. Dřevo ztrácí své vlastnosti ve vlhkém prostředí a je nutné ho pravidelně ošetřovat.

​Dopřejte si luxus zimní zahrady bez kompromisů

Zimní zahrady dnes již netrpí neduhy souvisejícími s regulací teploty, které dříve k větším proskleným plochám budov neodmyslitelně patřily. Díky použití moderních materiálů s perfektními tepelně izolačními vlastnostmi se již nemusíte bát letního přehřívání zimní zahrady ani nízkých teplot a neúnosných tepelných ztrát v zimě. Moderní materiály a výrobní technologie napomohly tyto nedostatky odstranit a prosklené zimní zahrady tak jsou v současné době pro dům jednoznačným plusem.

 

Zimní zahrady Brno - realizace zasklené terasy (2 patra)
Zimní zahrady Brno - ukázka realizace zasklené terasy (2 patra)

Zimní zahrady kvalitně

Vyrábíme zimní zahrady dle vašeho přání včetně atypických tvarů a rozměrů. Zimní zahradu připravíme přesně na míru pro váš dům bez ohledu na to, zda jde o novostavbu nebo dodatečné zabudování prosklené zimní zahrady. Působíme v oblastech Brno a okolí, po předchozí domluvě možno kdekoliv v ČR. Pro konstrukci zimních zahrad používáme špičkové technologie firem Schüco, Heroal a Jansen.

Mimo služby „zimní zahrady Brno“ se věnujeme také kovovýrobě.

Jestliže máte zájem o výrobu zimní zahrady na míru, nebo o dodatečné zasklení zimní zahrady, pak s vámi rádi probereme vaše představy a vypracujeme vám nacenění vaší nové zimní zahrady. Kontaktujte nás.

---------------------

Tematická specifikace služeb: zimní zahrady Brno, skleněné zimní zahrady, celoroční zimní zahrada, prosklená terasa, zimní zahrada na klíč, zimní zahrady na míru, zasklení zimní zahrady, výroba zimních zahrad, realizace zimních zahrad, prosklené zimní zahrady.

Poptávka